čtvrtek 31. května 2012

Sukně beru na milost

Na sukně jsem si nikdy moc nepotrpěla. Podle mého názoru jsou nepraktické. Musíte hlídat, aby Vám z ní nelezl zadek, u lehčích materiálů, aby nefoukl vítr a sukně nebyla v cukuletu nahoře. Nicméně nedávno jsem na aukru zahlédla plisovanou puntíkatou sukni a musela jsem ji mít.
S přibývajícím teplem a záplavou barev nejen v přírodě ale i na ulicích a v obchodech jsem se rozhodla, že sukně vezmu na milost a pár si jich pořídím.
Pocházím z menšího města, takže na výběr moc obchodů nemám. Nakoupit v naší Vietnamroad, znamená mít doma věc, kterou má doma i dalších tisíc možná i víc lidí, což není moc super. Jen si představte, že čekáte na autobus a vedle Vás stojí tři slečny a mají stejné boty, kabelku i bundu. Vypadáte pak jako nepovedená čtyřčata.  Zkrátka jsem Vietnamroad zavrhla a pro sukně a další věci se vypravila do sekáče.


Modrá sukně Atmosphere 90,- , Šedivá sukně Esprit 85,-


Zelená sukně Dorothy Perkins 75,- , Šedivý sukně F&F 50,-


Puntíkovaná sukně Tally Weijl z aukra 150,- včetně poštovného, Modrá sukně H&M 65,-


                                    Modrá sukně Atmosphere 45,- Květovaná sukně F&F 95,-Článek vznikal zhruba měsíc, takže se nelekejte, že všechny sukně jsem koupila na jeden zátah.
 V budoucnu Vám možná sukně ukážu přímo v akci.

2 komentáře:

  1. Sandruško, udělala jsi moc dobře, že jsi sukně vzala na milost. Jsem si jistá, že v těhle tvých nových sukýnkovských přírůstcích budeš okouzlující! Paráda! ;-)
    Vivi

    OdpovědětVymazat
  2. Nepovedená čtyřčata, to jsem se zasmála :-D Sukně jsou super ;-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář..