pondělí 23. února 2015

Obloha na očích

Modrou barvu mám ráda hlavně na oblečení, zatímco v líčení se jí spíše vyhýbám. Nevím čím to je, ale vždy mi přijde, že mi dělá unavené oči a ještě víc upozorní na mou bledou pleť takže pak vypadám ještě o trošku víc jako mrtvolka. Jenže s dnešním krásným počasím a tou krásnou modrou oblohou se mi zachtělo mít podobnou krásnou modrou i na očích. 

Přes celé víčko jsem tedy nanesla stíny L´Oréal Color Infaillible v odstínu 031 Innocent Turquoise. Je to opravdu krásná zářivá barva a přesto se na fotkách tváří poněkud šedavě. Koutky jsem pak ztmavila krémovým stínem od Oriflame z řady The One v odtínu Deep Indigo. Tvrdé přechody mi pomohl změkčit opět stín od L´Oréal Color Infaillible v odstínu 036 Naugthy Strawberry.


Do vnitřních koutků jsem pak jen lehce poťupala Mary-Lou  a vše zakončila linkou, která zařídila, že oči nevypadají tak unaveně.


Líčení asi nebude každého šálek kafe a sama jsem se o tom přesvědčila. Zatímco u mě v práci sklidilo líčení pochvalu. Zaměstnanci vedlejší pekárny kam jsem si šla pro svačinu ani nečekali až vyjdu ze dveří a už mě drbali.


Napište mi, zda také někdy nosíte modrou na očích a zda se i ve svém okolí setkáváte s nepochopením výrazného líčení. 3 komentáře:

 1. Verů, moc pěkné líčení, jsi prostě šikovná :-))
  Krásně Ti ladí lak a rtěnka :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eri, ty víš jak pochválit. Na tvoji a Lukášovu reakci vždy čekám. Na Vás hodně dám :-)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář..