pátek 10. června 2022

Vyrob si tričko!

Jako bezdětná jsem vždy obdivovala maminky a jejich holčičky jak jsou krásně sladěné. Ve stejných šatech, mikinách nebo tričkách. Představovala jsem si, jak jednou budu mít holčičku a také budeme krásně sladěné. No a pak přišla realita. Realita, v níž jsem buď horší mamka než ty co jsem obdivovala nebo mám jednoduše dceru, která pro sladění s maminkou nemá pochopení. Po pár týdnech snažení, kdy jsme díky flekům na mém nebo jejím oblečení nevydržely sladěné déle než půl hodiny, jsem to vzdala.


Teď když už je trochu odrostlejší a taky menší čuník, jsem se k myšlence sladění částečně vrátila. Právě tuhle chvíli mi cestu zkřížila nabídka od vyrobsitričko.cz.

      
Jsem si jistá, že už každý z Vás někdy viděl nějaké párové tričko například „Když se opiju nebo ztratím, vraťte mě Lucce“ pro muže a „Já jsem Lucka“ pro ženu. Můj partner na tyhle trička není a tak bylo jasné, že párové tričko se bude navrhovat pro mě a Adélku. Kristýnka, se kterou jsem komunikovala, navrhla, že by mohlo jít o trička na výlety. Popsala jsem jí, jak takové naše výlety většinou vypadají a ona vytvořila návrh doslova na míru. Jsem za to moc ráda, protože sama bych návrh jen stěží vytvářela. Na mě zbylo vybrat druh a barvu trička a doplnit popisky.

  
  
Zatím co u mého trička jsem se řídila při výběru střihem a vybrala variantu Pure, u Adélky jsem zvolila podle dostupné velikosti střih Basic. Barva byla trošku oříšek. Já byla od začátku rozhodnutá pro mátovou, ale tahle barva se u dětského provedení nedělá. Dlouho jsem váhala, zda sladíme tedy i barvy. Nakonec jsem se rozhodla, že já si nechám svou vysněnou mátovou a Adélce dopřeju trochu té růžové, konkrétně malinové. S odstupem času tohle rozhodnutí chválím, protože sytá barva skryje i fleky, kterým se zkrátka malý milovník zmrzliny nevyhne.

 

Zmrzlinou se také dostáváme s motivu trička u Adélky. Kromě vyobrazení Eiffelovy věže, vrcholků hor a foťáku což je společný motiv obou triček, tam má zmrzlinu. Hlavní lákačka všech výletů je totiž právě ona. Vzpomínáte na otravného oslíka ze Shreka, který se neustále ptal „Už tam budem?“ V Adélčině podání se tahle otravná otázka smrskla jen na neustálé opakování slova „Ajskrým?“ v různých tóninách. Nic jiného ji jednoduše nezajímá. Já mám jako lovec fotek do albíčka a na instagram místo zmrzliny obrázek instaxu. S politováním musím přiznat, že jsem mnohdy neúspěšný lovec, protože Adélku zajímá opravdu jen ta zmrzlina, takže se do objektivu podívá jen výjimečně a velmi oblíbené momentky jsou rozmazané, protože ona ani u té zmrzliny neposedí.

            

Pokud se Vám naše motivy líbí, není nic jednoduššího než kliknout tady pro ten můj a tady pro ten Adélky.

Nebo si můžete navrhnout svůj vlastní motiv, či si nechat na tričko přenést fotku. Je to opravdu snadné. Na webu vyrobsitricko.cz je video, které Vás krok za krokem provede celým procesem tvorby trička. Můžete si zde přepínat střihy i barvy, měnit styly písma a díky hvězdičkovému hodnocení máte i ohlídané, zda je daný motiv i ve správném rozlišení. A jestli si přesto nebudete jistí, stačí zaškrtnutím políčka v objednávce poprosit grafika o překontrolování. Díky velkému výběru barev a střihů triček, jež má i rozdílnou gramáž (vždy uvedenou u konkrétního střihu) si můžete vytvořit opravdu jedinečné originální tričko.

Nepovažujete se za kreativce a stejně chcete tričko? Můžete vybírat už z předem navržených motivů. Těch je na stránkách taky velké množství a prohlédnout je úplně všechny nějakou chvilku zabere. Věřte mi, já je prošla opravdu všechny. Kromě triček jsou v nabídce i bodýčka s krátkým i dlouhým rukávem, tašky, zástěry a vak na záda. Můžete tak vyrábět nejen pro sebe ale i jako dárek pro své blízké.


Ať už zvolíte motiv svůj nebo už vytvořený určitě nebudete zklamaní. Trička jsou kvalitní, ani po opakovaném praní neztrácí barvu, nemění tvar a potisk se neničí. Stačí dodržovat pravidla jako je praní na 30°C naruby, nepoužívat aviváže a bělidla, nesušit v sušičce a žehlit potiskem dovnitř. A když náhodou zapomenete a tu aviváž dáte, nepanikařte. Já už jí tam ze zvyku taky nalila a tričko je stále v pořádku.Co Vy a párová trička? Máte nějaká?

*Za trička v rámci barterové spolupráce děkuji stránce vyrobsitricko.cz 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý Váš komentář..