pondělí 6. srpna 2012

SázavaFest 2012

Tak jsem zpátky v pracovním nasazení. Určitě mi budete věřit, že z toho nejsem vůbec nadšená. Přeci jenom tři dny válení v trávě a poslouchání oblíbených interpretů je zábavnější, než sedět osm hodin na zadku a čekat jestli si někdo něco koupí..
Původně jsem měla v plánu seznámit Vás s průběhem festivalu den za dnem, ale nakonec jsem vždy zalehla a vzbudila se až v jedenáct kdy už byl čas znovu vyrazit na další kapely. takže se omezím na pouhé konstatování, že jsem si festival parádně užila se spoustou kamarádů, jídla a pití. Počasí vyšlo suprově a největší liják přišel v pátek ráno mezi čtvrtou a pátou hodinou kdy už jsem byla zahrabaná v posteli.

Sice jsem tu před začátkem fesťáku oplakávala zrušenou účast skupiny Kaiser Chiefs, ale nakonec jsem je v záplavě jiných skvělých hudebníků ani nepostrádala. Z účinkujících bych nejvíc asi vyzdvihla mou oblíbenou skupinu Sto Zvířat, která zvládla zápis do Guinessovy knihy rekordů za 100 zahraných písní, které odehrála ve třech dnech ve čtyřech blocích. Dále mě nejvíc a řekla bych nejen mě oslovilo vystoupení skupiny Mandrage, Nightwork, Mig 21, UDG a také Tomáš Klus, který získal i ocenění za nejoblíbenějšího interpreta Festivalu.

Fotek mám opravdu jen pár, převážně jsme si stoupli blíž k podiu a tak jsem se bála foťák při tom skákání vytáhnou a nebo jsem na nich s kamarády, kteří si nepřejí publikování fotek zde na blogu. Takže jen pár fotek z méně navštívených kapel a pár fotopostřehů..Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý Váš komentář..