středa 18. prosince 2013

Co mám pro své blízké k Vánocům

Mezi přáními na videa či článek byl i návrh abych ukázala co já kupuji svým blízkým k Vánocům. S ničím převratným asi nepřijdu. Ve většině případů to jako vždy zachrání kosmetika.  Na úvod chci ještě zdůraznit, že nejsem milionář a je nás doma mraky, takže každý se musí vejít do mého mini rozpočtu 500 až 1000 korun na hlavu.  Dárky už mám z velké části zabalené, a proto použiji cizí ilustrační fotky.

Dárky pro mamku. Začnu asi tím nejzajímavějším co tu mám. Mamka letos dostane nový foťák (přidala mi na něj i sestra a její přítel).  Samostatně pak dostala ještě lístky na muzikál Děti Ráje (termín byl 14.12. a mamka byla nadšená) a jako malou pozornost Belgické pralinky a kalendář s recepty.Dost podobně je na tom i babička. Miluje belgické pralinky, takže dostane velké balení. Stejně jako mamka dostane kalendář – ten ona si přeje každý rok. Koupila jsem jí několik knih a balení čajů, protože z toho má vždy největší radost.Sestra si letos přála řetízek se jménem a tak jsem jí vyhověla. Parfém z katalogu je už stálicí, se kterou ségra už zkrátka počítá.Brácha si vždy přeje to samé. Tepláky popřípadě montérky a ponožky. No jo, za rok jich na stavbách zničí několik a tak je za tenhle praktický dárek vždy rád.


Druhý brácha na tom není o nic lépe. Nic nikdy nepotřebuje a tak to letos jistí kalhoty a zase nějaká ta kosmetika.Táta letos dostane boty. Vybral si je u mě v práci a protože jsme v likvidaci nebyla to taková rána. Stejně tak jako brácha dostane i nějakou tu kosmetiku.Asi nejvíc jsem investovala do dárků pro přítele. Paradox. Vánoce spolu ani neslavíme. Každý už máme svůj vlastní život, ale i tak by to mohl být pro někoho nápad co darovat. Já to měla snadné. Expřítel miluje vláčky, jediné co k tomu snad potřebujete vědět je velikost.Pokud si troufnete a máte i finanční možnosti můžete darovat hodinky.


Bratránek je snad jediný co si vždy řekne co opravdu chce. Letos si vybral tyhle trička.A nakonec moje dvě tetičky. Neomylně jsem sáhla po jejich oblíbených vůních v dárkových kazetách spolu s tělovým mlékem.A pak následují dárky pro mé kamarádky, které Vám bohužel nemohu ukázat. Nerada bych je připravila o překvapení. Nic světoborného jsem Vám neukázala. Nesnažím se vymýšlet něco úžasného. Většinou sázím na jistotu a daruji něco co mají blízcí opravdu rádi.
Zkuste mi napsat co Vy darujete svým blízkým pod stromeček. Třeba se na přes rok nechám inspirovat.Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý Váš komentář..