středa 3. července 2013

Nákupní košík - Červen (kosmetická část)

Tak je tu další měsíc. Konečně! Začínám mít totiž pocit, že moje nákupy nemají konce a budu muset dělat nákupní posty častěji. Snažila jsem se některé produkty už ukázat v samostatných postech, takže je nebudu ukazovat znovu.Z nakoupených věcí, které jsem Vám ještě neukázala, tedy budu jmenovat následující:

PanteHair, Šampon na mastné vlasy (200ml za 100,-), koupeno v lékárně
Jak už jsem zmiňovala několikrát, vlasy se mi mastí opravdu hodně. Mytí si vyžadují každý den. Sice se to trochu zlepšovalo při používání šamponu od Biodermy, o kterém bude taky psát, ale nakonec to nějak zvlášť nedopadlo.
Tento šampon slibuje ochranu před nepříznivými vlivy jako je česání, ondulace a fénování. Komplex aminokyselin a proteinů přirozenou cestou snižuje nadměrnou produkci kožního mazu a tím má omezit maštění vlasů.
Zatím jsem ho použila pětkrát a vypadá to slibně. Určitě po dopotřebování přinesu samostatný post.


Cestovní set, (balení obsahuje 6ks za 89,-), koupeno v DM
Už dlouho jsem sháněla lahvičky, které bych si sebou brala na dovolenou, abych nemusela vozit plná balení. Když jsem je zahlédla v DM, musela jsem si koupit rovnou dvě balení.Balea, Tělové mléko Hawaii Pineapple, (200ml za 52,-) koupeno v DM
Mezi mými favority už se objevil sprchový gel z této limitované edice. Nedalo mi to a koupila jsem si na léto i tělové mléko s vůní ananasu a musím říct, že je to jako se vykoupat v Piňa Coladě.Hydratační tělový krém (200ml za 80,-) a hydratační krém na ruce (75ml za 29,-)  s vanilkou, koupeno v Avon katalogu
Miluji vůni vanilky, takže jsem neodolala a objednala si tohle duo. Vůně je opravdu nádherná. Jestli je hydratační jak slibuje zatím nevím. Chci nejprve dodělat načatý krém ze Senza boxu.


Balea, Vlhčené ubrousky Light Blue 25ks, koupeno v DM v duo balení i s boxem na ubrousky za 85,-
Mluvila o nich spousta bloggerek  i youtuberek. U nás ve městě jsem je v DM nepotkala a tak jsem si je přivezla z Prahy, kde jsem byla na již několikrát zmíněném výprodeji Essence. Dají se sehnat i v zelené variantě, ale ty už jsem nestihla. Možná je to dobře, spousta lidí si stěžovala, že divně voní. Já si je pořídila hlavně kvůli té krabičce.Essence štětce, 5ks za 274,-, koupeno v drogerii Rossmann
Obměňovala jsem kosmetickou taštičku. Můj cestovní štětec se při praní poškodil a tak jsem hledala náhradu. Nakonec jsem si koupila všechny dostupné štětce od Essence a nosím je sebou pro případ, že bych někde zůstala přes noc. Samostatný post na kosmetickou taštičku čekejte během letních prázdnin.
Nakoupila jsem toho daleko víc, ale to Vám ukážu v samostatných postech s odkazem na tento článek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý Váš komentář..